17.08.2020/08:56

Hebe dostarczy zamówienia z e-drogerii w dwie godziny, ale nie wszędzie …

Należąca do Jeronimo Martins sieć drogerii Hebe będzie współpracowała z firmą logistyczną DeliGoo w obszarze dostaw zamówień internetowych. Nowy operator zapewnia, że będzie w stanie skrócić czas dostaw nawet do dwóch godzin.

Firma DeliGoo specjalizuje się w ekspresowych dostawach przesyłek i rozwiązaniach tzw. ostatniej mili. Niestety z nowej usługi będą mogli skorzystać klienci jedynie w wybranych miastach kraju, ponieważ firma obsługuje dzisiaj 16 lokalnych rynków.

Firma ma swoje oddziały w Gorzowie Wielkopolskim, Łodzi, Koszalinie i Zabrzu, Bydgoszczy, Chorzowie, Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Płocku, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Tychach. A już wkrótce firma zaoferuje swoje usługi w ośmiu kolejnych miastach.

Warto zwrócić uwagę, że usługa nie będzie oferowana w Warszawie, gdzie operator ma ponad 30 sklepów, a także wielu innych dużych miastach gdzie działa znaczna większość placówek Hebe.

Dotychczas sieć Hebe dotychczas oferowała standardowe dostawy we współpracy z takimi operatorami jak DHL,GLS i DPD. Ostatnio dołożyła także miejską dostawę ekspresową w dwie godziny, a także odbiór zamówień w punkcie, czyli na miejscu w sklepie. Klienci e-drogerii Hebe mogą także korzystać z paczkomatów.

Drogerie Hebe odnotowały w pierwszych sześciu miesiącach 2020 r. sprzedaż w wysokości 115 mln euro. Oznacza to spadek o -1,7 proc. w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego, jednak wyrażona w złotych sprzedaż wzrosła o 1,2 proc. Sprzedaż LfL spadła o -14,8 proc. – łączny wynik nieco poprawiła rosnąca sprzedaż online. Obecnie sieć drogerie Hebe zarządzają siecią ponad 280 sklepów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także