17.08.2020/08:56

Hebe dostarczy zamówienia z e-drogerii w dwie godziny, ale nie wszędzie …

Należąca do Jeronimo Martins sieć drogerii Hebe będzie współpracowała z firmą logistyczną DeliGoo w obszarze dostaw zamówień internetowych. Nowy operator zapewnia, że będzie w stanie skrócić czas dostaw nawet do dwóch godzin.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • KK 29.12.2021

  Zamówiłam (i opłaciłam) w tej opcji 2 godziny, po czym zmienili status na kurier 2 dni robocze a dzisiaj mija 2 tygodnie i zamówienia nadal nie ma a na skargi odpisuje jakiś automat !

 • Goxx 07.09.2021

  Porażka. Niestety nie jest prawdą, że czeka się 2 godziny na paczkę opłaconą... Ja czekam już ponad dobę, na infolinii pan twierdzi, że trzeba czekać 2-3 dni robocze.

 • Kiki 30.08.2021

  Zamówiłam paczkę w hebe opłacona z góry miala być w ciągu 2h po upływie 7 godzin ide zapytać o co chodzi okazuje się że moja paczka nie nie została przyjęta ze pieniądze pobrali ale nie przyjęli żadnego zamówienia... dziś mija 2 tyg odkąd złożyłam zamówienie i straciłam pieniądze...

 • Anita 12.08.2021

  Do Pani wyżej. Możliwe że to nie hebe nawaliło a kurier, jeśli dostała Pani info o nadaniu i przekazaniu do kuriera firma nie zawiniła a kurier

 • Karolina 28.05.2021

  Dramat, nie kupujcie nić przez internet z tej firmy. Na stronie napisane, że dostarczenie paczki przez 2-3 dni. Czeka się tydzień.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także