25.05.2020/10:18

Herbapol-Lublin uruchomił nowy sklep internetowy

W drugiej połowie maja wystartował nowy sklep internetowy firmy Herbapol-Lublin S.A., który od teraz znajduje się pod adresem e-herbapol.com.pl. Odświeżona witryna zachęca nowoczesnym wyglądem oraz przyjaznym i funkcjonalnym dla użytkownika układem strony. Na nowej platformie zakupowej dostępne są wszystkie produkty z portfolio firmy.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, chcąc nieustannie się rozwijać oraz umożliwić klientom zakup ulubionych i nowych produktów bez wychodzenia z domu, producent postanowił wzmocnić sprzedaż w kanale e-commerce. Oprócz nowego adresu oraz szaty graficznej, zdecydowano się na wprowadzenie szeregu funkcjonalności, które mają pomóc odbiorcom sprawnie poruszać się po e-sklepie. Dostosowując się do potrzeb kupujących firma zadbała też o to, aby strona była dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych, a wysyłka produktów miała miejsce w ciągu 24 godzin od momentu zakupu.

W ofercie nowego sklepu internetowego Herbapol-Lublin znajdują się produkty wszystkich marek z portfolio firmy. Konsumenci będą też mogli zapisać się do firmowego newslettera, z którego dowiedzą się o nowościach produktowych i rabatach.

– Rynek e-commerce nieustannie się rozwija. Zakupy online zyskują coraz większą popularność, zwłaszcza w ostatnim czasie, a e-herbapol.com.pl to miejsce, w którym konsumenci znajdą produkty wszystkich naszych marek oraz szybko i sprawnie przejdą przez proces zakupowy. To kolejny krok w naszej strategii bycia bliżej klienta i intensywnego promowania nowości produktowych – mówi Anna Mrożewska, dyrektor marketingu Herbapol-Lublin S.A.

„Herbapol-Lublin” S.A. jest polską firmą branży spożywczej, która w ciągu ponad 70 lat obecności na rynku ugruntowała swoją pozycję lidera w segmencie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, czerwonych, funkcjonalnych oraz białych, jak również drugie miejsce w kategorii herbat zielonych i w kategorii dżemów.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Henryka 17.10.2020

    Zamówiłam towar za kwotę 350 zł.Minęło ponad 2 tygodnie.Przesyłki nie ma ...Cztery razy już monitowałam .Zawsze słyszę już jutro wysyłamy.A ja czekam czekam i czekam...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.