23.10.2020/09:00

Hipermarket, czyli ciężarówka w ciasnym zakręcie

Wielkopowierzchniowe placówki handlowe przeżywają kryzys. Hipermarkety mają problem nie od dziś i nie od wczoraj, a jego rozwiązanie również będzie wymagało sporo czasu. Czy są w stanie odnaleźć swoje miejsce na rynku? Tak, pod warunkiem, że przejdą gruntowną transformację.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Gregor 06.11.2020

  Zmniejszyć strefę handlową?? Tym czym przyciąga mnie Auchan (zakładam, że nie tylko mnie) to wybór produktów. Chyba nigdzie nie ma większego wyboru z wielu kategorii. Nawet produkty Vege - mają ich dużo tylko (przynajmniej w Katowicach na Reńców) fatalnie rozmieszczonych.

 • hugo biki 23.10.2020

  Pracowałem w tej sieci hiper....na A- i niestety pracownika to mieli daleko daleko w tył-ku.Każdy menager wazelinował seniorowi a ten z kolei kontrolerowi zarządzania i dyrektorce....a do tego jak przyjeżdżał ktoś na wizytację to wszyscy mieli pełne gacie....i bardzo dużo pracowało się po nocach

 • semin 23.10.2020

  Hipermarkety powinny byc wylaczone z godzin dla seniorow, poniewaz w tych godzinach i tak nie ma tam tloku. W zamian stworzyc strefy kasowe dla seniorow.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także