25.03.2021/01:04

Ice-Full przejmuje Posejdona. Konsolidacja na rynku dystrybucji napojów i alkoholi

Firma dystrybucyjna Ice-Full Dystrybucja z Tomaszowa Mazowieckiego złożyła w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie hurtowni Posejdon-Dystrybucja z Grudziądza. Obie firmy działają na rynku sprzedaży hurtowej napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Przejęcie wyłącznej kontroli będzie polegać na nabyciu przez Ice-Full Dystrybucja 100 proc. udziałów w kapitale zakładowym Posejdon-Dystrybucja. W wyniku tej transakcji cała działalność spółki Posejdon zostanie przejęta przez Ice-Full jako jedynego udziałowca.

Firma Ice Full działa na rynku od 1989 roku.Firma specjalizuje się w dystrybucji i imporcie wyrobów alkoholowych oraz bezalkoholowych. Dziś spółka jest silnym i wiarygodnym partnerem dla zagranicznych koncernów oraz krajowych producentów, a także wyłącznym dystrybutorem znaczących światowych marek tj. 3 Kilos, Meukow, Blossom, Legend of Kremlin, Schuchmann. Firma ma 10 centrów dystrybucyjnych o łącznej powierzchni magazynowej około 10 000 mkw., zatrudnia ponad 300 pracowników. Miesięcznie dociera do 4500 klientów z ofertą 1200 produktów, a w swojej flocie ma 80 samochodów dostawczych i ciężarowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także