21.08.2019/17:12

Ideal Idea City Park z kolejnym najemcą

Trwają końcowe roboty budowlane przy pierwszych dwóch halach – H1 i H2 – najnowszego stołecznego kompleksu magazynowo-biurowego Ideal Idea City Park. Dobiegła także końca ich komercjalizacja. Czwartym najemcą w City Parku została firma Perfumesco.

Pierwsze dwie hale mają łączną powierzchnię 11000 mkw. spośród blisko 18500 mkw. przewidzianych na wszystkie cztery hale tego obiektu. Jest on wznoszony tuż przy obwodnicy S2 w bardzo dobrej lokalizacji – zaledwie 6 min. jazdy od Park & Ride w Al. Krakowskiej.

Ideal Idea City Park stanie na granicy Warszawy i Raszyna przy ul. Mieczysława Słowikowskiego z dogodnym dojazdem od ulicy Szyszkowej. Jest to bezpośrednie sąsiedztwo trasy europejskiej E30. Przez teren budowy płynie Rów Opaczewski, który – po uregulowaniu brzegów i aranżacji terenów zielonych tej inwestycji – będzie stanowił dużą ozdobę City Parku.

Czwartym najemcą w City Parku została firma Perfumesco. Zajmie ona dwa moduły w hali H2 wraz z ponadstandardowo dużym komponentem biurowym. - W biznesie już tak jest, że nieszablonowe i w pewnym sensie wizjonerskie podmioty gospodarcze przyciągają sobie podobnych partnerów. Wzajemne postrzeganie nowoczesności i rozwiązań przyszłościowych jest wtedy zgodne. Myślę, że takie właśnie zjawisko zachodzi w przypadku naszej umowy z Perfumesco. Przy wciąż raczkującym w Polsce omnichannelu nasz nowy najemca reprezentuje go w sposób ambitny i nietuzinkowy. Takie samo w charakterze, bo niezmiernie elastyczne myślenie o takich obiektach, jak City Park cechuje także i nas. Wynosimy dużą satysfakcję z tego, że po raz kolejny łączymy się umową z partnerem, który traktuje naszą inwestycję jako część swojej strategii w ramach dynamicznego rozwoju jego firmy. Pod kątem takich właśnie firm projektowaliśmy City Park - mówi Jędrzej Dużyński, prezes IIF.

Perfumesco w ciągu ostatniego roku działalności otworzyło dwie perfumerie stacjonarne w Warszawie. Pierwsza z nich została otwarta w sierpniu 2018 r. w nowoczesnym zagłębiu biznesowym przy ul. Przyokopowej 26 (Metro Daszyńskiego). Otwarcie drugiej stołecznej perfumerii nastąpiło w lipcu tego roku w Centrum Handlowym Wola Park. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.