09.09.2016/11:07

II Forum Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec

27 października w Wiśle w Hotelu Stok odbędzie się II Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec. Spotkanie konferencyjno - handlowe ma charakter ogólnopolski. Udział w Forum potwierdziło 300 osób, które będą mogły zapoznać się z ofertą prezentowaną na stoiskach blisko 60 wystawców z różnych branż.

Podczas forum dystrybutorzy i producenci będą mogli przedstawić swoje produkty i usługi, porozmawiać o współpracy oraz zachęcić do jej podjęcia.

Równocześnie z częścią wystawienniczą odbędą się wykłady o tematyce związanej z funkcjonowaniem polskiego handlu oraz konferencja prasowa z udziałem właścicieli sklepów i zarządem grupy PGZ Kupiec.

Rozstrzygnięta zostanie też druga edycja plebiscytu „Złoty Dukat Kupca”, w trakcie którego zostaną wyłonieni zwycięzcy w trzech kategoriach: Sklep Roku 2016, Producent Roku 2016, Dystrybutor Roku 2016.

W części wieczornej dla wszystkich zaproszonych gości odbędzie się bankiet z atrakcyjnym pakietem rozrywek i występem zespołu muzycznego. Całą imprezę poprowadzi dla gości Zygmunt Chajzer.

"Wiadomości Handlowe" są patronem wydarzenia.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.