04.09.2016/11:09

IKEA otworzy restaurację, w której sam możesz gotować dla przyjaciół i rodziny

Szwedzki koncern handlowy Ikea otworzył w Londynie (przy ul. Shoreditch) restaurację typu DIY, czyli zrób to sam, w której klienci mogą samodzielnie gotować śniadanie, obiad lub kolację dla nawet 20 gości. Projekt będzie działał jedynie przez dwa tygodnie.

Koncept sieci IKEA pod nazwą ‘The Dining Club’ została zaprojektowana tak, aby pomóc w zorganizowaniu spotkania i przygotowania posiłku osobom, które nie mają wystarczająco miejsca w domu aby zaprosić tam przyjaciół i rodzinę.

W restauracji będzie można rezerwować stoliki w dniach od 10 do 25 września. W ciągu dwóch tygodni można dokonać jedynie 38 rezerwacji. Klienci będą mogli ugotować posiłek dla rodziny i przyjaciół pod nadzorem uznanego szefa kuchni. Produkty do gotowania będą oferowane za darmo, tak aby klienci mogli się skupić na gotowaniu.

W ofercie restauracji znajdą szeroką ofertę posiłków, które będzie można przygotować w restauracji, m.in. dania kuchni skandynawskiej. To oznacza jednak, że klienci nie będą mieli pełnej swobody w przygotowaniu posiłków.

Oprócz przeznaczonej do gotowania kuchni, do dyspozycji klientów będzie kawiarnia, w której serwowane będą szwedzkie przysmaki, przez gości specjalnych prowadzone będą warsztaty kulinarne, będzie można także zajrzeć do wirtualnej kuchni oraz sklepu, w którym będą sprzedawane towary, które mają przypomnieć klientom o ich doświadczenia kulinarne.

IKEA coraz mocniej inwestuje w obszarze kulinariów, widząc że jest to jeden z ważnych trendów napędzających sprzedaż w jej sklepach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.