22.02.2021/08:17

Ikea w Izraelu szczepi swoich klientów przeciwko COVID-19

Izraelski oddział sieci Ikea zorganizował akcję, w ramach której każdy klient, który stawi się w sklepie szwedzkiego operatora między 21 a 23 lutego, będzie mógł otrzymać dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 - donosi "Rzeczpospolita".

Firma rozstawiła na terenie swoich sklepów w Izraelu - a konkretniej: w Tel Awiwie, Esztaolu, Beer Szewie, Riszon le-Cijjon oraz Hajfie - punkty szczepień. Co istotne, zaszczepienie się nie będzie konieczne, by móc zrobić w Ikei zakupy.

Izrael to światowy lider w zaszczepianiu społeczeństwa przeciwko COVID-19. Jak podaje "Rzeczpospolita", dotychczas jedną dawkę szczepionki otrzymało już ponad 45 proc. mieszkańców tego kraju, a dwie dawki przyjęło 30 proc. obywateli.

W niedzielę Izrael dokonał częściowego odmrożenia gospodarki. Otwarte zostały galerie handlowe oraz sklepy, w tym placówki handlujące meblami, takie jak Ikea.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także