09.12.2019/09:34

Ile produktów bio i vege jest w ofercie sklepów Kaufland?

Sieć Kaufland ruszyła z kampanią promującą ofertę produktów ekologicznych i wegetariańskich. Obecnie w ofercie sieci klienci mogą znaleźć ponad 500 tego typu produktów.

W ofercie sklepów Kaufland w Polsce znajduje się obecnie ponad 350 produktów bio i 150 produktów vege. Warto podkreślić, że znaczna część oferty w obu kategoriach oferowana jest pod markami własnymi K-bio i K-take it veggie. W sumie asortyment sklepów sieci Kaufland liczy średnio ponad 15 000 produktów.

Kaufland koncentruje się przede wszystkim na ofercie produktów świeżych – owoców i warzyw, produktów mlecznych, a także ryb, mięsa, wędlin, serów, kurczaka z grilla dostępnych zarówno przy ladzie, jak i w części samoobsługowej. Sklepy sieci oferują także pieczywo prosto z pieca, w sumie w sklepach sieci można znaleźć ponad 50 świeżych produktów piekarniczych.

Oferta sklepu uzupełnia szeroka oferta artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, kosmetyków, artykułów dziecięcych, AGD oraz RTV.

W całej Europie Kaufland posiada około 1200 sklepów i zatrudnia niemal 150 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 213 marketów i zatrudnia ok. 16 000 pracowników.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • zirytowany klient 09.12.2019

    Kaufland nr 3461: brak małych wózków na kółkach (tylko wielkie głębokie "wózki-ciężarówki" na tygodniowe zakupy), brak kas samoobsługowych. Zacznijcie od podstaw, żeby chociaż wygodnie zakupy robiło...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.