05.06.2018/16:12

Immochan przejdzie rebranding na Ceetrus

Firma Immochan od 5 czerwca 2018 roku będzie działała pod nazwą Ceetrus. Spółka podkreśla, że rebranding "jest symbolem zmian, które rozpoczęły się w przedsiębiorstwie dwa lata temu i odzwierciedla przekształcenie się firmy działającej na rynku nieruchomości komercyjnych w dewelopera nieruchomości wielofunkcyjnych".

- Ceetrus to nazwa, która odzwierciedla nową tożsamość firmy. Ceetrus, dumny ze swojego DNA zakorzenionego w handlu, chce w przyszłości skupić się na współtworzeniu miast przyszłości - czytamy w komunikacie.

Firma zwraca uwagę, że jej nowa nazwa "łączy w sobie angielskie słowa: city, jako arenę  działalności, see – potwierdzającego dostrzeganie oczekiwań lokalnych społeczności i odpowiadanie na nie; trust – czyli zaufanie i odpowiedzialność oraz zaimek us – podkreślający współpracę i współtworzenie".

- "With citizens, for citizens" - to hasło marki, która współtworzy z ludźmi, działa na rzecz ludzi: mieszkańców, społeczności lokalnych, pracowników, partnerów biznesowych - napisano w komunikacie.

Ceetrus obecny jest w 12 krajach. Odpowiedzialny był za budowę lub zarządzanie 393 centrami handlowymi. Firma zatrudnia ponad 1 tys. pracowników.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.