20.02.2018/11:20

InPost daje pracę wszystkim pracownikom Delta Kurier

Dział kurierski InPost zaproponował pracę wszystkim zainteresowanym nowym zatrudnieniem pracownikom firmy Delta Kurier. Propozycja ta padła podczas wtorkowego spotkania z przedstawicielami pracowników upadającej firmy.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
 • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
 • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Bezpieczny List 20.02.2018

  problem braków kadrowych nie pojawił by się, gdyby zamiast sprzedawać pracowników swojej spółki Bezpieczny List do firmy Tenes One (docelowo na Cypr) bez wypłacenia im zaległych wynagrodzeń i świadczeń znaleźli oni zatrudnienie w nowo utworzonych oddziałach kurierskich InPost - ale wtedy należało by im wypłacić zaległe wynagrodzenia, odprawy i świadczenie zdrowotne ... Etyka pozostawia w tym wypadku naprawdę dużo do życzenia.  Niech Pan Prezes przyzna się, czy wyniki finansowe jego spółki zawierały przychód za przesyłki roznoszone przez doręczycieli, którzy nie dostali za nie pieniędzy?

 • Złodzieje 20.02.2018

  InPost to taka sama banda złodziei.Od lipca zeszłego roku są mi dłużni 10700 a teraz delta prawie 60tys. Ludzie nie pakujcie się w kurierke!!! Branża bardzo niepewna ,a na dłuższą metę nieopłacalna.A do tego ta bezradność ,bo jak tylko się o swoje domagasz to cię zaraz wykorzystaniem weksla(który jest obowiązkowy przy każdej umowie z firmą kurierską) straszą...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.