16.09.2019/22:48

Inpost likwiduje SMS-y informujące o statusie przesyłki. Co cię stało?

Spółka Inpost poinformowała, że informacje o statusie przesyłki - zarówno dotyczące usługi kurierskiej, jak i Paczkomatów - nie będą już przesyłane poprzez SMS-y. Śledzenie losów transportowanej paczki będzie możliwe m.in. za pomocą aplikacji mobilnej czy poprzez stronę internetową firmy – pisze gazeta.pl.

Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy spółki Inpost poinformował, że śledzenie przesyłek będzie możliwe jedynie za pośrednictwem aplikacji Inpostu. Podkreślił w komunikacie przesłanym gazeta.pl, że firma stale rozwija funkcjonalności aplikacji, która jest centrum komunikacji z klientami. Informacje o statusie przesyłek, zarówno nadawanych, jak i odbieranych, są obecnie dostępne w łatwy i prosty sposób w jednym miejscu. Tym samym rezygnujemy ze starszej technologii, czyli powiadamiania o statusach przesyłek poprzez SMS.

Jak pisze gazeta.pl Inpost jako jeden z pierwszych operatorów logistycznych w Polsce całkowicie rozwiązujemy problem, z jakim boryka się branża kurierska, czyli z fałszywymi SMS-ami. Od teraz firma może oficjalnie poinformować, że: Inpost nie wysyła żadnych informacji o płatnościach lub statusie przesyłki poprzez SMS.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • tołdi 17.09.2019

    Trele-morele, oszczędności Panie, oszczędności.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.