22.06.2021/12:30

InPost wejdzie na rynek food delivery? InPost Fresh może konkurować z Glovo, Uber Eats, Wolt, czy Pyszne.pl

Jak wynika z danych umieszczonych w bazie Urzędu Patentowego RP, firma InPost zarejestrowała znaki towarowe InPost Fresh i InPost Deli. Szczegółowe dane zawarte we wniosku sugerują, że właściciel Paczkomatów chce rzucić wyzwanie takim firmom jak Glovo, Pyszne.pl czy Uber Eats.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Nick 22.06.2021

    Robią fajny wałek w sumie - mają na doręczenie 48h, a jak nie ma miejsca to wykombinowali przymusowe paczkomaty "magazynujące" - walą paczki do maszyn odległych o parę km i każą sobie po nie jeździć i taszczyć np. 5 czy 10kg. Co ciekawe, magazynowanie przerywa bieg owych 48h i licznik leci od zera. Paczka leży w maszynie zastępczej 2 doby, potem jest znowu próba doręczenia, bywa, że znów nieudana, paczka kolejny raz ląduje w zastępczym i tak do skutku. Wiele razy czekałem po 5-7 dni na przesyłkę, a oni nie ponoszą żadnych konsekwencji ani nie płacą odszkodowania. Raz zniszczyli mi zawartość w ten sposób bo to co było w paczce nie było zaplanowane na tydzień leżenia na mrozie.

  • Nick 22.06.2021

    InPost to niech najpierw ogarnie swoje paczkomaty bo w Gdyni czeka się nawet tydzień, aż paczka trafi w końcu do maszyny. Zgłaszałem jedną z lokalizacji, notorycznie przepełnioną - nie są zainteresowani ani zwiększeniem (miejsca jest tam full) ani postawieniem drugiej maszyny gdzieś w pobliżu. Zabawa trwa w najlepsze, a paczkomaty gdyńskie obsługują ludzie z Gdańska. Macie pojęcie o skali zamieszania jakie tworzycie w Trójmieście? Chyba nie. Nawet multiprzesyłek nie potraficie robić i w efekcie 4 paczki dla mnie zapchały 4 sloty, choć były małe i weszłyby do jednego. Nagminne zjawisko niestety. A infolinia to już w ogóle żart - kłamczuchy, co telefon to inne wyjaśnienie, normalnie bawią się z ludźmi. Poziom szkoleń - żaden.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także