20.10.2020/09:08

InPost zażartował z Jacka Sasina i wydatków na wybory. Wpis zniknął z Facebooka

Z profilu na Facebooku firmy logistycznej InPost zniknął wpis naśmiewający się z majowych wyborów prezydenckich, które, choć kosztowały dużo, nie odbyły się. Operator przeliczył koszt swoich usług porównując je z 70 mln zł wydanymi na organizację wyborów, których nie było. Wpis został usunięty.

"SzybkieNadania.pl już od 0,0000001285714 sasina" – mogli przeczytać na grafice obserwatorzy InPostu. Do grafiki dołączony był post o treści: „Z kodem lekkapaczka na www.SzybkieNadania.pl nadasz już od 9.99 zł., więc musielibyście nadać 7 007 007 takich paczek, żeby zapłacić tyle ile... Saaami wiecie co”.

Post żartujący z wyborów został już usunięty, a rzecznik InPostu określił, że sprawa jest dla operatora mało istotna i nie chciał jej komentować. W rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Wojciech Kądziołka, rzecznik InPostu stwierdził, że obsługująca firmę agencja marketingowa wykazała się zbyt dużą inwencją, a reakcje na post ewoluowały w złym kierunku, więc został on usunięty.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także