27.09.2020/10:42

Inspekcja Handlowa skontroluje hipermarket po interwencji klientki i nagłośnieniu sprawy w mediach

Inspekcja Handlowa planuje kontrolę w podwarszawskim hipermarkecie Auchan, po tym jak redakcja portalu wp.pl opublikowała zdjęcia niewłaściwie oznaczonych produktów. Ceny na półkach były niższe niż wskazywały to czytniki.

Czytelniczka portalu zawiadomiła redakcję, że w hipermarkecie Auchan w Jankach wiele produktów oznaczonych jest „promocją”, która wygasła kilka dni wcześniej. Taki zapis również widniał na etykiecie cenowej, jednak nie zawsze był widoczny z powodu małego i niewyraźnego druku.

W odpowiedzi na zgłoszenie nieprawidłowości pracownicy biura prasowego Auchan przyznali, że rozbieżności cenowe pomiędzy kasą a etykietą na półce sklepowej nie powinny mieć miejsca. „Każdego dnia, aby zapobiec tego typu sytuacjom, przeprowadzamy na terenie sklepu kontrole zgodności cen na półkach z systemem kasowym. Pomimo tak skrupulatnej kontroli zdarzają się przeoczenia spowodowane nieuwagą niektórych naszych pracowników" – podano w komunikacie wysłanym do wp.pl.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także