30.11.2020/12:29

Intensywna końcówka roku w sieci Aldi. Ruszy 14 nowych sklepów dyskontowych

Dyskontowa sieć Aldi do końca grudnia uruchomi 14 nowych sklepów w Gdańsku, Gdyni, Gorlicach, Jeleniej Górze, Kielcach, Krakowie, Nisku, Suchym Lesie, Toruniu, Warszawie, Wołominie i Wrocławiu.

Przypomnijmy, że sieć w połowie roku zadeklarowała potrojenie liczby otwieranych sklepów w perspektywie najbliższych lat. Od tego momentu Aldi pojawio się w 11 nowych lokalizacjach. Jak informowaliśmy na portalu wiadomoscihandlowe.pl, aktualnie sieć przymierza się do otwarcia swojego 150. sklepu na polskim rynku. Z naszych informacji wynika, że "jubileuszową" placówką będzie sklep w Nisku przy ul. Sandomierskiej 16B.

 
 
 
 
 
 

Dotychczas Aldi obecne było głównie w miastach południowej, centralnej i zachodniej Polski. Jednak od początku 2020 r. sieć prowadzi swoją ekspansję prowadzi praktycznie na terenie całej Polski, w czym pomogły nowe, regionalne biura w ośmiu miastach naszego kraju.

Od początku 2019 roku sieć Aldi zwiększyła także wydatki na reklamę, rozpoczynając regularną i konsekwentnie budowaną kampanię marketingową w dużej mierze opartą o produkty marek własnych. Dyskont nieustannie powiększa też udział lokalnych produktów w asortymencie. Prawie połowa marek własnych Aldiego produkowana jest w Polsce.

- Polska to ważny i wymagający rejon w rozwoju sieci - komentuje Tomasz Gawlik, Dyrektor Obszaru Nieruchomości i Ekspansji sieci Aldi w Polsce. - Przykładamy olbrzymią wagę, by przy zachowaniu wypracowanych najwyższych światowych standardów odpowiedzieć na lokalne potrzeby rynku zarówno w obszarze asortymentu, jakości obsługi jak i lokalizacji naszych sklepów - dodaje.

We wszystkich 14 nowo otwieranych sklepach klienci będą mieli okazję skorzystać z promocji na produkty marek własnych Aldiego. Dodatkowo ponad 200 produktów spożywczych zostanie objętych rabatami sięgającymi 60 proc.

Najnowsze placówki Aldiego przygotowane zostały w oparciu o nowoczesny koncept Aniko, który zadebiutował na polskim rynku kilka lat temu. Sklepy wyposażono w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych, a także w pokoje dla matki z dzieckiem oraz toaletę. Pod każdym sklepiem działać będzie parking.

Nowe sklepy otwarte będą od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 do 22, a w niedziele handlowe od 9 do 18. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników w każdej z nowych lokalizacji. Łączna powierzchnia wszystkich 14 nowych sklepów to niemal 20 tysięcy mkw.

 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Natalia 02.12.2020

    Kiedy są rekrutacje przyjęć do pracy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także