14.05.2021/07:33

Intermarche Drive dostępne już w ponad 50 sklepach sieci Muszkieterów

Grupa Muszkieterów uruchomiła rozwiązanie Drive w pięciu kolejnych sklepach Intermarche: w Zielonej Górze, Ełku, Luboniu, Turku oraz Polkowicach. Dzięki temu usługa Drive jest już dostępna w 53 placówkach tej sieci.

– Ostatnie miesiące utwierdziły nas w przekonaniu, że rozwijanie usług z zakresu e-commerce powinno należeć do najwyższych priorytetów Intermarché - mówi Thierry Klupczynski, prezes Dyrekcji Handlowej Intermarché w Polsce. - Zależy nam, aby odpowiadać na bieżące potrzeby klientów, dlatego konsekwentnie rozwijamy usługę Intermarché Drive w kolejnych miastach w całej Polsce, a w planach mamy kolejne lokalizacje. Cieszymy się, że właściciele supermarketów Intermarché dostrzegają potencjał tego rozwiązania i chętnie wprowadzają je w swoich sklepach - dodaje menedżer.

Usługa Intermarché Drive umożliwia kupującym zamawianie produktów za pośrednictwem strony internetowej. Następnie klienci odbierają zakupy w specjalnie wyznaczonej do tego strefie, znajdującej się na parkingu przed sklepem.

Obsługa supermarketu przygotowuje artykuły zamówione przez internet i dostarcza je bezpośrednio do samochodu klienta. Zakupy mogą być gotowe do odbioru nawet po upływie dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia. Produkty można odebrać w ciągu 24 godzin.

W zależności od lokalizacji w ofercie dostępnych jest od 9 do 12 tysięcy artykułów.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także