21.09.2018/11:44

Intermarché ma nową agencję, która zadba o wizerunek sieci

Sieć spożywcza Intermarché rozstrzygnęła przetarg dotyczący nowej platformy komunikacji marki. W przetargu uczestniczyły 4 agencje: Brain, DDB&tribal, Grandes Kochonos i Young & Rubicam. Od 1 września partnerem Intermarché została agencja reklamowa DDB&tribal. Zakres współpracy obejmie obsługę strategiczno-kreatywną w obszarach ATL, BTL i digital.

– Nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszej oferty, usług oraz wszystkich kanałów komunikacji Intermarché. Aby jak najlepiej komunikować się z naszymi Klientami współpracujemy z doświadczonymi partnerami z zakresu promocji oraz budowania strategii marketingowych. Naszym celem jest dopasowanie sposobu komunikacji do obecnych trendów oraz wymagań i potrzeb Klientów – mówi Tomasz Walkowiak, członek zarządu ds. marketingu Intermarché.

Od 2011 roku Intermarche współpracowało z agencją reklamową Opus B. We wrześniu 2017 roku sieć stworzyła fanpage na Facebooku, który prowadzi agencja Get More Social.

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché.

W 2017 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 7,1 mld złotych. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie około 13 700 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.