05.02.2019/12:07

Intermarché przejmuje kolejny sklep sieci E.Leclerc

Do sieci supermarketów Intermarché, działających w ramach Grupy Muszkieterów, dołączył kolejny sklep, zlokalizowany w Tarnowie. Dotychczas funkcjonował on pod konkurencyjnym szyldem, sieci E.Leclerc. Oficjalne otwarcie odbyło się 31 stycznia br.

To już trzeci sklep sieci E.Leclerc, który zmienił w ciągu ostatnich kilkunastu tygodni szyld na Intermarche. Wszystkie należały do tego samego właściciela Pawła Stańca, lokalnego przedsiębiorcy z Tarnowa.

– Placówka w Tarnowie to już kolejny sklep Intermarché, który zdecydowaliśmy się zlokalizować w Małopolsce. Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń wiemy, że jest to region z ogromnym potencjałem dla naszych supermarketów spożywczych, dlatego tym bardziej cieszymy się, że szeregi Grupy Muszkieterów poszerzają się o kolejny sklep z szyldem Intermarché – mówi Marc Dherment, dyrektor generalny Grupy Muszkieterów w Polsce i dodaje – Jesteśmy przekonani, że zarówno mieszkańcy tego miasta, jak i okolic szybko odczują pozytywne efekty obecności naszego supermarketu.

Ze względu na znaczną powierzchnię sklepu, która wynosi 1050 mkw, klienci będą mieli możliwość skorzystania z bogatej oferty produktów pochodzących m.in. od lokalnych dostawców. Należą do nich wyroby piekarniczo-cukiernicze oraz garmażeryjne, nabiał, warzywa, owoce, a także wędliny. Łącznie asortyment obejmuje ok. 19 tys. pozycji.

– W grudniu 2018 roku zdecydowałem się wstąpić w szeregi Grupy Muszkieterów, zmieniając szyldy sklepów w Zbylitowskiej Górze i Tarnowcu. Z uwagi na to, że bardzo cenię sobie profesjonalne wsparcie ze strony Grupy, zdecydowałem się poszerzyć naszą współpracę o kolejny supermarket spożywczy. Bardzo dobra organizacja pracy sieci Intermarché oraz jej efektywna logistyka powodują znaczne obniżenie kosztów i ułatwiają prowadzenie handlu. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom bogatą ofertę produktową, która odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta – mówi Paweł Staniec, współwłaściciel tarnowskiego supermarketu.

Placówka w Tarnowie od stycznia 2017 r. funkcjonowała pod szyldem E.Leclerc, będąc wówczas 45. placówką tej sieci. Także sklepy w Tarnowcu i Zbylitowskiej Górze dotychczas działały pod szyldem E.Leclerc.

Wcześniej przedsiębiorca miał doświadczenie z franczyzą Leader Price. Sklep w Tarnowie przez wiele lat funkcjonował pod szyldem Leader.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.