19.09.2020/14:33

Intermarché Relais - Grupa Muszkieterów uruchomiła sklep w nowym koncepcie [VIDEO]

Intermarché eksperymentuje w Paryżu z nowym formatem miejskim. Placówka pod szyldem Intermarché Relais ma niecałe 100 mkw., oferuje odbiór zakupów zrobionych online, a także niewielką strefę kawową oraz gastronomiczną.

Jak przekonuje sieć, koncept zaspokaja kilka różnych potrzeb konsumenckich. Skupia się przede wszystkim na dwóch. To punkt odbioru dla klientów zamawiających produkty online ­-  przygotowano dla nich specjalne szafki. To także koncept dla klientów z najbliższej okolicy sklepu, którzy mogą tam znaleźć ciepłe i zimne dania, zaaranżowano również kącik kawowy.

Klienci online mogą odbierać zamówienia nawet tego samego dnia, w którym je złożyli. Warunkiem jest dokonanie zakupu przed godz. 10.00. Wtedy po 16.00 produkty będą już czekać w sklepie. Wspomniane szafki mają regulowaną temperaturę, więc możliwe jest przechowywanie w nich różnych rodzajów produktów.

Oferta samego sklepu jest dosyć zróżnicowana. To głównie owoce, warzywa, pieczywo i alkohole. Pośrodku punktu sprzedaży znajduje się bar sałatkowy Mix Buffet. Tuż obok znajduje się rożen i hot spot Labelvie (z pizzą i hamburgerami). W środku ustawiono też wyciskarkę do pomarańczy.

Nowy Intermarché Relais znajduje się na rogu ulic Pelleport i Orfila, w dwudziestej dzielnicy Paryża. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także