28.11.2017/13:17

Agnieszka Kowalewska, IQS: Internet odbiera klientów centrom handlowym [WYWIAD]

Najpierw najważniejszy był hipermarket, potem marki modowe, teraz jedzenie i rozrywka. Centra handlowe ewoluują i przyzwyczajają konsumentów przede wszystkim do bywania w nich. Chcą się stać częścią stylu życia, tak oczywistą, jak praca, dom, czy ulubiony park. O ewolucji, jaką przechodzą galerie handlowe w Polsce, rozmawiamy z Agnieszką Kowalewską z firmy IQS.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • milenials 28.11.2017

    W każdym CH są praktycznie te same sklepy, aż do znudzenia. Centra różnią się kolorami elewacji i kolorami ścian wewnątrz. Bo jak mówić o unikalności, skoro w praktycznie każdym są te same sieciówki? W co niektórych to jeszcze lokują dyskonty, których jest w kraju kilka tysięcy... Zakupy przez internet są szybsze i nie trzeba tracić czasu na objechanie całego miasta i pięciu galerii, bo w każdej filii obówniczej sieciówki nie ma kompletnej numeracji butów czy np. Objechać wszystkie filie sieciówki odzieżowej, bo w 1. filii mają S-ki, w drugiej M i L, a w trzeciej tylko XXL. Litosci! Nie dosc, ze te same marki wszędzie, to nawet nie potrafią dołożyć na półki brakujących rozmiarówek, wersji kolorystycznych czy modeli! A klient ma sobie jeździć po całym mieście i tracić czas, paliwo i cierpliwość, by dostać wybraną wersję? Już nie mówię o tragicznych warunkach zakupów (kakofonia dźwięków, wąskie alejki, ciasno ułożony towar, brak ławek do odpoczynku, brak foteli). Ja wybieram internet...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.