01.10.2020/12:55

Jacek Kostka, dyrektor finansowy i członek zarządu odchodzi z Hochland Polska

Po ponad 8 latach pracy na stanowisku członka zarządu i dyrektora finansowego Hochland Polska, Jacek Kostka zdecydował się opuścić firmę i poszukać nowych wyzwań zawodowych.

– Zespół kierownictwa Hochland Polska pragnie podziękować Jackowi Kostce za jego pracę i życzy mu wszystkiego najlepszego w przyszłej karierze zawodowej i życiu osobistym – powiedział w imieniu zespołu kierownictwa firmy Peter Knauer, dyrektor generalny i prezes zarządu Hochland Polska.

Jednocześnie dyrektorowie marketingu – Rafal Masiak i sprzedaży – Waldemar Dimke, zostali mianowani członkami zarządu. Powyższe zmiany wchodzą w życie od 1 października 2020 roku. Następca Jacka Kostki na stanowisku dyrektora finansowego firmy Hochland Polska zostanie ogłoszony w najbliższym czasie.

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą sery Hochland, Almette i Valbon. Wyroby w Polsce powstają w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także