28.01.2020/15:50

Jacek Owczarek został udziałowcem w spółce Alreh Medical

Członek zarządu Eurocash, Jacek Owczarek, został wspólnikiem w spółce Alreh Medical, zajmującej się produkcją sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl.

Owczarek od 10 grudnia minionego roku jest jednym z czterech udziałowców w spółce Alreh Medical. Menedżer objął 82 spośród 534 udziałów w spółce. Ich wartość to 82 tys. zł.

Spółka Alreh Medical istnieje od 2005 r. Jej przychody ze sprzedaży w 2018 r. wyniosły 582 tys. zł, ponadto firma otrzymała we wspomnianym roku ok. 1,29 mln zł w formie dotacji. Spółka zakończyła 2018 r. ze stratą netto na poziomie ok. 82 tys. zł.

Jacek Owczarek to od 2008 r. członek zarządu Grupy Eurocash. W giedłowej firmie pełni również funkcję dyrektora finansowego. Doświadczenie zdobywał m.in. w spółce Sanitec Koło na stanowiskach: CFO CEE, członka zarządu oraz członka zespołu zarządzającego finansami firmy w Europie.

Pracował także w spółkach z portfela Enterprise Investors. Był między innymi dyrektorem finansowym w Magellan S.A. oraz pełnił funkcję CFO, CEO oraz członka zarządu w Messenger Services Stolica.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.