13.12.2016/10:08

Jack Daniels postawi 7-tonową świąteczną choinkę

Świąteczne drzewko w Lynchburgu, gdzie tworzony jest Jack Daniel’s Old No.7, budowane jest przez 7 dni i waży 7 ton. Choinka jest budowana z 140-stu beczek, z amerykańskiego białego dębu, które są używane do produkcji tej znanej marki whiskey. 

- W Lynchburgu mamy bardzo silną społeczność, którą łączy wspólna więź z Destylarnią Jack Daniel's - mówi Jeff Arnett, Master Distiller Jack Daniel's.

Kiedy choinka stanie już przed destylarnią, wszyscy pracownicy i mieszkańcy miasteczka gromadzą się wokół niej i razem świętują jej rozświetlenie.  

Destylarnia Jack Daniel’s jest najstarszą oficjalnie zarejestrowaną destylarnią w USA. Jej właścicielem był Jasper Newton Daniel. Destylarnia zlokalizowana w miasteczku Lynchburg, w stanie Tennessee do dziś znajduje się w Narodowym Spisie Miejsc Historycznych USA. Są tam wytwarzane: Jack Daniel’s Old No.7 Tennessee Whiskey, Gentleman Jack i Jack Daniel’s Single Barrel. Dystrybutorem produktów marki Jack Daniel’s w Polsce jest Brown Forman Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.