08.11.2021/16:25

Jak kupować taniej dzięki zakupom hurtowym na MERKANDI?

Hurtownicy, sklepy, kupujący i sprzedający, handlowcy wszelkich maści - na Merkandi znajdują jedną z największych szans na rozwój swojego biznesu.

Merkandi dla handlowców - krótkie wprowadzenie

Merkandi - międzynarodowa platforma handlu hurtowego - otworzyła swoje drzwi dla handlowców polskich w 2008 roku. Jest ona miejscem wolnego obrotu dobrami, wymiany handlowej, która przebiega na dużą skalę, skalę globalną. Na Merkandi towar wystawiają firmy z każdego zakątka świata. Merkandi służy wszystkim handlowcom w zaopatrzeniu. Jest to rodzaj handlu bez granic, dostępność do kontrahentów na całym świecie, pełna obsługa języków świata oraz niebywałe okazje cenowe. Ponieważ towar na Merkandi pochodzi od czasem nawet bardzo egzotycznych dostawców, jest w świetnych cenach, to stanowi wielką atrakcję na rynku i rozchodzi się “jak świeże bułeczki”. Niektóre dobra materialne podlegające wymianie handlowej są dostępne bodajże wyłącznie na Merkandi.

Handel hurtowy na Merkandi - co możemy kupić i sprzedać?

Gdy otworzymy stronę https://merkandi.pl/, od razu zauważamy, że zostają zniesione wszelkie granice dla wolnego handlu. To, co możemy kupić i sprzedać, obejmuje praktycznie każdy rodzaj towaru dostępny na rynku. Od sznurowadeł z Singapuru, do dużych partii mebli z USA. Nie obowiązują właściwie ograniczenia pod względem rodzaju towaru w obrocie. Towary te pochodzą zwykle z zamykanych sklepów, nadwyżek produkcyjnych, stocków, stanowią końcówki kolekcji. Są zatem dostępne po niewiarygodnie niskich cenach, nawet 90% niższych niż w regularnym obrocie. Zaopatrzenie hurtowni lub sklepu staje się więc bardzo proste, niezależnie od profilu handlowego i branży.

Najlepsze z Merkandi - baza hurtowni

Być może najsilniejszym narzędziem, jakie otrzymują do ręki podmioty współpracujące z Merkandi, jest łatwy i bezpośredni dostęp do niezwykle rozległej bazy hurtowników z całego świata - dzieje się to po wykupieniu niedrogiego, rocznego abonamentu - z którymi odtąd możemy zacząć biznesowy dialog. Platforma Merkandi umożliwia nam zatem kontakt z całym światem handlu. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy nawiązali relację z firmą z Holandii, Afryki Północnej lub Stanów Zjednoczonych. Baza kontaktów pozostaje do wykorzystania dla nas, służąc nam przy zawiązywaniu relacji partnerskich między firmami. To okazja niepowtarzalna dla każdego hurtownika.

Zasięg Merkandi

Obszar, na którym dzieją się wydarzenia handlowe na Merkandi, jest pod względem zasięgu nieporównywalny z żadnym innym podobnym rozwiązaniem. Platforma nie tylko jest w pełnym tego sensie międzynarodowa, jest wręcz globalna. Towar jest reprezentowany przez 150 krajów całego świata. Możemy nabyć tam rzadkie towary pochodzące z innych niż Europa kontynentów. Nasze oferty od razu zostają umiędzynarodowione, ponieważ są automatycznie tłumaczone na 20 języków świata. Wartością, która przybliża olbrzymi zasięg Merkandi, dostępny dla nas, jest także liczba aktywnych użytkowników, których jest około 80 000 tysięcy - firmy z całego świata, z którymi możemy nawiązywać bez przeszkód relacje handlowe. Liczba ofert sięga setek tysięcy.

  (Materiał partnera)

Podsumowanie

Nie odbierajmy szans na rozwój naszej firmie handlowej, spojrzyjmy na chwilę, jakie możliwości niesie nawiązanie współpracy z Merkandi. Platforma ta funkcjonuje na zasadzie B2B. Zapewnia również personalnych doradców, a bezpieczeństwo transakcji zostaje doprowadzone do wysokiego stopnia pewności, gdyż eksperci Merkandi sprawdzają dokładnie i weryfikują każdy podmiot współpracujący. Witamy w świecie wolnego handlu, gdzie wszystkiego jest pod dostatkiem.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także