24.06.2020/12:08

Jak pandemia koronawirusa zmieniła sytuację firm w Polsce? WEŹ UDZIAŁ W BADANIU BCC!

Instytut Interwencji Gospodarczych BCC we współpracy z partnerami przygotowuje badanie dotyczącego jak pandemia koronawirusa zmieniła sytuację firm na polskim rynku. Zapraszamy do wzięcia udziału

Mija miesiąc od ostatniego badania Business Centre Club dotyczącego konsekwencji pandemii koronawirusa, a dane pozyskane w ostatnich ankietach pomogły przygotować się BCC na negocjacje z rządem w sprawie niezbędnego wsparcia dla przedsiębiorców.

Obecna edycja badania to kontynuacja tych starań. Dzięki Państwa opiniom BCC uzyska wiedzę niezbędną do skutecznego reprezentowania interesów przedsiębiorstw w rozmowach ze stroną rządową. Każdy głos daje pełniejszy obraz sytuacji na rynku i pozwala lepiej dopasować działania mogące realnie wpłynąć na kondycję działających na nim firm.

Badanie trwa do piątku do godziny 12:00. Do tego czasu każdy może wziąć udział w badaniu i podzielić się swoją opinią. Partnerami badania są 4 Business & People, Personel Plus, Wiadomości Handlowe i Rzeczpospolita.

Weź udział w badaniu!

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.