08.11.2020/17:02

Jak wyglądają obostrzenia pandemiczne w wybranych krajach Europy i czy rzeczywiście Polacy mają lżej? [ANALIZA]

Na piątkowej konferencji prasowej Mateusza Morawieckiego trudno nie było odnieść wrażenia, że premier ogłasza – lekki, ale jednak – sukces. Malował on obraz Polski jako „zielonej wyspy”, w której przedsiębiorcy mają zapewnione przyjazne środowisko do rozwoju nawet w dzisiejszych trudnych czasach. Czy tak jest rzeczywiście? Jakie są aktualne restrykcje w Europie i jak na ich tle wyglądają polskie obostrzenia – zastanawia się Michał Wojtyło z Klubu Jagiellońskiego.  

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Paweł 09.11.2020

    Czechy, Niemcy i UK mają normalne rządy a u nas Pis wykorzystał pandemię do wprowadzenia pełnej aborcji i zajmował się wewnętrznymi walkami frakcyjnymi a nie przygotowaniami do walki z pandemią. Ponadto BBC czy stacjom publicznym z Niemiec i Czech można ufać a u nas TVP Kurskiego jest symbolem mediów podporządkowanych partii, która uważa, że ma na wszystko monopol i wszystko jej wolno.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także