15.03.2017/14:55

Jak zmieni się rola sklepów stacjonarnych w przyszłości?

Technologiczna rewolucja w życiu człowieka sprawiła, że rola tradycyjnych, stacjonarnych sklepów ulega zmianie. Coraz częściej wizyta w sklepie nie jest związana z zamiarem bezpośredniego zakupu. Klienci chętnie korzystają z oferty wielokanałowej sprzedaży, postrzegając sklepy stacjonarne jako jeden z elementów zakupowej układanki, opisywanej jako showrooming, ROTOPO (Research Online, Test Offline, Purchase Online) czy ROPO (Research Online, Purchase Offline). A jak będzie wyglądał handel w 2025 roku?

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • top-maluszek.pl 27.03.2021

    przyszłość to magazyny i szybki odbiór lub wysylka towaru

  • Mariusz 16.03.2017

    Czekają nas duże zmiany w handlu, trzeba pomyśleć o zmniejszeniu drogich powierzchni sprzedaży na rzecz tańszych magazynów w których będzie czekał towar żeby dostarczyć go klientowi.Sklepy w mojej branży wyposażenia wnętrz już pomału stają się wzorcowniami. No i koszty i jeszcze raz koszty których bardzo trzeba będzie pilnować bo marża na popularnych towarach będzie nieduża .

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.