26.09.2018/10:37

Janusz Śniadek, PiS: Żabka jako placówka pocztowa to kabaret!

- Nie ulega dla mnie wątpliwości, że to jest nadużycie i przejaw nieuczciwej konkurencji - mówi dla Gazeta.pl poseł PiS Janusz Śniadek, odnosząc się do korzystania przez niektóre sklepy Żabka z wyłączenia spod zakazu handlu w niedziele przewidzianego dla placówek pocztowych.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
 • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
 • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Leopold 27.09.2018

  @CK - co rozumiesz przez "zaślepionych ludzi w Żabce " ? Czy kogoś nie obrażasz ? Ciebie nikt nie zmusza do zakupów w niedziele, to nie zmuszaj innych. PIS powoli robi z Polski kabaret i pośmiewisko całej Europy, a pisowcy grają rolę aktorów kabaretowych 4-go sortu , na czele z premierem, który kłamie w żywe oczy. PIS jak każda partia dążąca do dyktatury chce opanować media, trybunały, policję, wojsko, prokuraturę, sądy aby eliminować opozycję, wsadzać ludzi do więzień czy posuwać się jeszcze dalej. Przykłąd PRLu, Kuby, Wenezueli, Korei ółnocnej pokazuje nam dokąd prowadzi nas pis.

 • CK 26.09.2018

  Poza tym że stworzono bubel prawny, to jak widzę tych zaślepionych ludzi sterczących w kolejkach w Żabce, to faktycznie, ktoś powinien z tym zrobić porządek. Choć nie jestem zwolennikiem zakazu handlu w 100%, to można sobie poradzić w niedzielę bez odwiedzania sklepu.

 • anty zwiąchol 26.09.2018

  największym kabaretem są wszelakie związki zawodowe i noszenie wąsów pod nosem.

 • TakiJeden 26.09.2018

  Te Wasze przepisy to kabaret panie pośle. Jak się tworzy bubel prawny, to się nie dziwcie że przedsiębiorcy korzystają na lewo i prawo. Zresztą tak będzie dopóki rząd będzie słuchać Solidarności, a nie przedsiębiorców którzy płacą podatki i tworzą miejsca pracy. Prawo powinno być proste i przejrzyste. Ustawa Wilczka miał bodajże 30 stron i była jednym z najlepszych projektów o działalności gospodarczej w Europie, może nawet na świecie. Po ok 20 latach z 30 stron zrobiło się nam 350 tysięcy! A mogło być tak pięknie...

 • NIck the Nick 26.09.2018

  Kabaretem jest to, że politycy, którzy uchwalili dziurawe przepisy, mają pretensje do przedsiębiorców, że korzystają z luk. Zamiast teraz jęczeć, trzeba było wcześniej myśleć. Jak znam życie to w nowelizacji też coś spartolicie. Buńczuczne deklaracje, że "te niechlubne próby nieuczciwej konkurencji zostaną przez poprawkę nowelizującą tę ustawę wykluczone" skończą się np. tym, że placówki pocztowe też trzeba będzie zamykać w niedziele.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.