24.08.2021/16:20

Jedna z marek CCC rusza z pierwszym oficjalnym sklepem grupy w Strefie Marek na Allegro

Około 3700 modeli obuwia, odzieży i akcesoriów znalazło się w pierwszym oficjalnym sklepie Grupy CCC w Strefie Marek Allegro. Pierwszym brandem CCC, który zadebiutował na tej platformie marketplace jest Sprandi.

CCC pozycjonuje markę Sprandi jako nowoczesną, sportową ofertę dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W jej ofercie znajdują się obuwie, odzież i akcesoria – osadzone w najnowszych trendach projekty casualowe. Rozpoczęciu sprzedaży towarzyszy kampania back to school.

Celestyna Lendo-Zachariasz, dyrektor segmentu moda w Allegro cieszy się, że dzięki dołączeniu do Strefy Marek Sprandi, która poza obuwiem, oferuje także odzież i akcesoria, platforma zapewni klientom jeszcze większy wybór w kategorii mody.

– Nasi klienci są przyzwyczajeni do wygody i szybkości zakupów dokonywanych online, a także coraz chętniej korzystają z multibrandowych platform. Chcą za pomocą jednego kliknięcia kupić buty, książkę i wazon, a my chcemy im to umożliwić. Dlatego obecność marki należącej do CCC na Allegro, wiodącej platformie typu marketplace, jest naturalnym krokiem dalszego rozwoju modelu omnichannel Grupy. Współpracę zaczynamy od wyjątkowej i popularnej marki – Sprandi. W Strefie Marek Allegro klienci znajdą pełną ofertę brandu, która jest dostępna na stronie ccc.eu – mówi Piotr Zemło, Co-Head eCommerce CCC.

Na Allegro dostępnych jest już ponad 200 znanych marek modowych reprezentowanych przez oficjalne konta sprzedażowe. W ostatnim czasie na Allegro pojawił się filtr „sprawdzona marka”. Korzystając z niego klienci zyskują pewność, że otrzymają oryginalne produkty.

Moda jest jedną z popularniejszych kategorii na platformie Allegro. W minutę odwiedza ją ok. 1000 klientów. W 2020 r. średnio na minutę sprzedawało się ok. 120 przedmiotów w tym segmencie, a wybór produktów w jego ramach wzrósł o 50 proc.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także