02.04.2019/10:20

Jerzy Mazgaj: Na upadłości Almy najwięcej straciłem osobiście ja

Jerzy Mazgaj, założyciel i wieloletni prezes sieci sklepów Alma, w wywiadzie udzielonym magazynowi "Forbes" przyznaje się do popełnionych błędów w delikatesowej firmie i zapewnia, że "do końca walczył" o uratowanie spółki.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

8 komentarzy

 • Michał 08.08.2019

  To jest Biznes po Polsku.Mam zastrzeżenia do dziennikarzy.Nie są obiektywni i ze złodzieja robią osobę poszkodowaną.Mazgaj zapłacił za artykuł to trzeba napisać jaki to on jest biedny

 • Bodzio 30.04.2019

  Co za obłuda. Wstydu o zero Chciwości maksimum.Jak mozecie jeszcze dołaczać takie zdjęcie. ipiać o takim .... Oddaj kasę a potem sie lansuj.

 • wanzant 04.04.2019

  widzę ze wiadomości Handlowe boją się publikować komentarzy od ludzi i firm które bezpośrednio straciły na Almie i mazgaju. nic nie napisałem obraźliwego wulgarnego ani naruszające prawo. merytoryczna rozmowa to jest stwierdzanie faktów. czyż nie...? a nazywać rzeczy po imieniu trzeba najprościej.

 • Antymazgaj 04.04.2019

  Dobreeeeee.....Panie Mazgaj, nie mazgaj się Pan...

 • anulka 03.04.2019

  Jestem pod wrażeniem tej pretensjonalnej a nawet bezczelnej postawy Jaśniepana i wydźwięku artykułu. Człowiek, który przyczynił się do wielu problemów zarówno firm (m.in.Baćpol) jak i osobistych, robi sobie takie zdjęcie. To chyba nieetyczne.

 • 12groszy 03.04.2019

  "- Najwięcej na tej upadłości straciłem osobiście ja."
  abstrahując od tego że to nieprawda, to każdy uczciwy bankrut powinien móc powiedzieć "na tej upadłości straciłem TYLKO ja".

 • Realistaa 02.04.2019

  Zawsze tak jest. Użalają się nad bankrutem a w tle dziesiątki dostawców, którzy grosza złamanego nie dostali o pracownikach nie wspominając. Ale to betka. Cygaro i szklaneczka.

 • kel 02.04.2019

  jest taki dowcip

  w Monako na drinku i cygarze spotyka się dwóch polskich biznesmenów. Marek Mikuśkiewicz i Jerzy Mazgaj. Jerzy pyta się Marka ... na ile zbankrutowałeś.? Marek odpowiada ze chyba na 150milionów na to Jerzy A ja na 250milionów JESTEM LEPSZY OD CIEBIE. Na to Piotr i Paweł wyskakują z szafy i mówią .... my liczymy jeszcze , ale chyba to MY jesteśmy lepsi.....
  Mazgaj taki poszkodowany medialnie.?
  to niech stanie naprzeciw pracownikom , dostawcom zobaczy co to znaczy być poszkodowanym...
  to zwykły cwaniak i krętacz
  FORBES ZSZEDŁ NA PSY . JAK ZAPŁACISZ TAK NAPISZEMY

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.