15.05.2019/14:38

Jerzy Tymofiejew, szef rozwoju Grupy AmRest wystąpi z prelekcją podczas Kongresu Rynku FMCG 2019

Jerzy Tymofiejew, Chief Development Officer w Grupie AmRest wygłosi podczas Kongresu FMCG 2019 prelekcję pt. “F&B concepts – complementing and enhancing retail” w trakcie, której opowie na temat przenikania się konceptów handlowych i gastronomicznych.

Jerzy Tymofiejew Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku technologia i zarządzanie w budownictwie. Początkowo był związany z branżą budowlaną, zarządzał projektami w Polsce i Niemczech. Przez 8 lat pracował w polskim i brytyjskim oddziale sieci Lidl, gdzie zajmował stanowisko Store Construction Executive. Do firmy AmRest dołączył w 2013 roku, obejmując stanowisko Construction Director CE. We wrześniu 2015 roku został dyrektorem ds. rozwoju CE, a w 2017, Chief Development Officerem, odpowiedzialnym za rozwój firmy AmRest na wszystkich rynkach.

Prezentacja Jerzego Tymofiejewa będzie miała miejsce w ramach bloku Modern Retail Forum, który jest organizowany w ramach Kongresu FMCG 2019, przez partnera konferencji firmę Modern Expo.

 

.

12 Kongres FMCG 2019 odbędzie się w dniach 28-29 maja w hotelu Double Tree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw (ul. Skalnicowa 21 w Warszawie).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.