27.04.2020/11:59

Jolanta Bańczerowska dołącza do zarządu Żabki

Jolanta Bańczerowska, dyrektor personalny firmy Żabka Polska, objęła funkcję członka zarządu spółki. – Ta decyzja to sygnał, że departament personalny powinien być jeszcze aktywniej włączony w procesy decyzyjne firmy – podkreśla Tomasz Suchański, prezes Żabka Polska.

– Jolanta Bańczerowska zainicjowała rozwój wielu rozwiązań personalnych, bez których dzisiaj już nikt z nas nie wyobraża sobie pracy w Żabce. Wchodzimy w etap, w którym rynek pracownika i nowych technologii zmienia się w tempie znacznie szybszym, niż kiedykolwiek wcześniej i kluczowym zadaniem jest przygotowanie organizacji i pracowników do związanych z tym wyzwań. Gratuluję Jolancie nowego stanowiska, wierzę, że wspólnie osiągniemy jeszcze więcej – podkreśla Tomasz Suchański.

Żabka Polska od 4 lat przechodzi proces zmian – między innymi poprzez remodeling sklepów i zmianę modelu franczyzowego. Rozwój sieci w bardzo dużym stopniu zależy od wprowadzania najlepszych rozwiązań dla klientów i franczyzobiorców.

Jolanta Bańczerowska zainicjowała rozwój wielu rozwiązań personalnych, m.in. budowę nowoczesnych i wiarygodnych procesów rekrutacyjnych, systemów płacowych i premiowych. Dążyła do wypracowania zmienionej kultury organizacyjnej na bardziej otwartą i przyjazną pracownikom.

Żabka wspiera swoich pracowników i franczyzobiorców na wielu płaszczyznach. O ich potrzeby szkoleniowe dba m.in. Akademia Żabki. To program umożliwiający doskonalenie rozwoju pracowników i współpracowników. To również platformy e-learningowe dla pracowników i franczyzobiorców, szkolenia specjalistyczne, dofinansowanie studiów magisterskich i podyplomowych, a także Półroczny Program Szkoleń Onboardingowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.