08.11.2018/15:24

Jysk szykuje ofensywę inwestycyjną w Polsce. Nadciąga fala modernizacji i nowych sklepów [TYLKO U NAS]

Co roku firma Jysk chce otwierać w Polsce od 10 do 14 nowych sklepów, będzie także przeprowadzała 30 modernizacji starszych placówek - wynika z informacji, do jakich dotarł portal wiadomoscihandlowe.pl. Obecnie sieć Jysk rusza z wdrożeniem na dużą kalę swojego nowego konceptu, czyli sklepu Jysk 3.0. Pierwsza tego typu placówka w Polsce ruszyła rok temu w Gdańsku.

Obecnie w całym kraju działa już sześć sklepów w nowym formacie. Są one zlokalizowane w: Rzeszowie (ul. Rejtana), Lublinie (ul. Mełgiewska), Szczecinku, Brzegu, a także w dwóch lokalizacjach w Gdańsku (ul. Grunwaldzka, ul. Schuberta). Do końca sierpnia 2019 roku w nowym koncepcie będzie działało już 30 sklepów Jysk. Kolejne sklepy będą modernizowane w następnych latach w tempie ok. 30 sklepów rocznie.

Oprócz modernizacji sieć szykuje zupełnie nowa otwarcia. W najbliższym czasie Jysk otworzy sklepy w Pruszkowie (10.11), Piasecznie (29.11) oraz w Dzierżoniowie (29.11). W następnych latach sieć będzie otwierała od 10 do 14 nowych sklepów rocznie.

W sklepie zaaranżowanym wg. nowej koncepcji stworzono większą i spójną przestrzeń dla dekoracji i inspiracji. Jedną z najważniejszych zmian w wyglądzie sklepu jest jasna drewniana podłoga, która zastępuje ciemnoniebieską wykładzinę. Renowację przechodzi jednak niemal cały obiekt - począwszy od oświetlenia, koloru ścian, oznaczeń aż do ujednoliconych elementów montażowych.

Aktualnie Jysk posiada 218 lokalizacji. W Polsce sieć Jysk działa od 2000 roku. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce Jysk zatrudnia ponad 2 200 osób

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.