08.09.2020/19:01

Kaufland i Payback z nową promocją. 20 złotych na start

Ponad 30 mln złotych zaoszczędzili już klienci sklepów Kaufland robiący zakupy z kartą Payback, wymieniając zebrane punkty na zakupy. Teraz sieć i operator programu lojalnościowego ruszają z nową promocją. Potrwa ona do 30 września.

Na zakończenie wakacji Kaufland i Payback przygotowali dla klientów nową promocję, dzięki której mogą oni zyskać nawet 20 zł. Muszą oni pobrać aplikację Payback na swój smartfon i aktywować specjalny kupon na 1500 punktów dostępny tylko w aplikacji, a następnie spełnić warunki w nim wskazane. Już za samo pobranie aplikacji uczestnik otrzyma 500 punktów. Kolejne 1500 punktów uzyska natomiast po spełnieniu warunków wskazanych w kuponie.

Tym sposobem można zdobyć 2000 punktów, czyli równowartość 20 zł na zakupy w sklepach Kaufland. Akcja promocyjna trwa do 30 września.  

- Atutem Programu Payback są realne oszczędności. Klienci mogą wymieniać zgromadzone punkty na zakupy w sklepach Kaufland – każde 100 punktów to równowartość złotówki. W ciągu 2 lat funkcjonowania programu w Kauflandzie posiadacze kart Payback oszczędzili w ten sposób ponad 30 mln złotych – mówi Karolina Olszewska, dyrektor ds. kampanii CRM w sieci Kaufland.

- Każde wydane 3 zł to jeden punkt. Na klientów przez cały rok czeka wiele dodatkowych okazji, by zbierać je jeszcze szybciej m.in. dzięki kuponom dostępnym w aplikacji Payback czy podczas akcji promocyjnych. Dlatego warto pobrać aplikację na swój telefon, by mieć kartę zawsze przy sobie i na bieżąco dowiadywać się o wszystkich korzyściach przygotowanych dla uczestników programu – mówi Katarzyna Grzywaczewska, marketing director Payback Polska.

Oprócz możliwości wykorzystania punktów podczas płatności za zakupy w sklepach Kaufland i u wybranych partnerów Programu właściciele kart Payback mogą także wymieniać je m.in. na atrakcyjne nagrody rzeczowe, vouchery i karty podarunkowe, a nawet wesprzeć nimi program dożywiania dzieci Pajacyk. Punkty można zbierać w 2 000 miejsc, w tym 250 sklepach online.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także