08.10.2018/16:05

Kaufland ma już w swoich polskich sklepach ponad 50 kas samoobsługowych

Obecnie w marketach Kaufland działa już ponad 50 standardowych kas samoobsługowych, kolejne inwestycje planowane są pod koniec roku.

Przypomnijmy, że w marcu 2017 r. portal wiadomoscihandlowe.pl pisał, że sieć Kaufland zakończyła testy i rozpoczęła program wdrażania w kolejnych sklepach kas samoobsługowych. W tamtym czasie system kas samoobsługowych działał w 12 marketach firmy zlokalizowanych m.in. w Piasecznie, Grudziądzu, Wrocławiu, Białej Podlaskiej. Na koniec marca

Zgodnie z zapowiedzią operator chciał wprowadzać to rozwiązanie do kilkunastu sklepów rocznie. Obecnie w placówkach Kauflandu działa ponad 50 kas samoobsługowych.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland ma około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci Kaufland został otwarty w 2001 roku. Dziś jest ich już prawie 210.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • pracownik 09.10.2018

    I za traktowanie pracowników również.,
    Poobcinali kadrę o średnio 50 procent, ludzie są wykorzystywani do granic możliwści, ale ma nowe audiolki, a niedługo bmw kaska jest :]

    Ludzie nie kupujcie w kauschwitzu!

  • Antykaufland 08.10.2018

    Te sklepy powinny być zlikwidiwane, za ich labirynty. Co za idiota wymyślił taki układ sklepu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.