19.01.2021/13:20

Kaufland podniesie pensje kasjerom. Niektórzy zarobią nawet ponad 4 tysiące złotych

Do 4,1 tys. zł złotych brutto wyniesie pensja kasjera-sprzedawcy w niektórych lokalizacjach. Będzie ona uzależniona również od stażu pracy. Podwyżki wejdą w życie od 1 marca tego roku.

„Dbając o konkurencyjne warunki pracy, Kaufland Polska każdego roku zleca niezależnej instytucji przegląd wynagrodzenia oraz świadczeń pozapłacowych oferowanych na rynku. Dzięki cyklicznym podwyżkom firma już od kilku lat jest w czołówce sieci handlowych pod względem oferowanych warunków finansowych. Również i w tym roku osoby na wybranych stanowiskach będą mogły liczyć na  wyższe wynagrodzenie” – napisali w komunikacie przedstawiciele sieci. Warto przypomnieć, że w lutym zeszłego roku sieć informowała, że kasjerzy w jej sklepach będą zarabiać od 3,2 do 3,9 tys. zł, wliczając w to dodatek za frekewencję. Pozostawała jednak w sporze zbiorowym ze związkiem zawodowym, w kwestii podwyżek.

Sieć podkreśla, że każdy pracownik zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę, początkowo na czas określony, a później nieokreślony. Mogą liczyć także na dodatki motywacyjne oraz bony. Dochodzą do tego również benefity pozapłacowe. Każda osoba zatrudniona w Kaufland Polska ma dostęp do Kafeterii MyBenefit, która obejmuje pozapłacowe dodatki, takie jak E-Karta MultiSport, vouchery oraz zniżki do realizacji w licznych sklepach, bilety do kina, wejściówki na najważniejsze wydarzenia kulturalne czy sportowe, a nawet wyjazdy wakacyjne i wiele innych atrakcji. Każdy pracownik może opłacić wybrane benefity za pomocą punktów, którymi firma zasila jego indywidualne konto.

Ponadto pracownicy Kaufland mogą liczyć również na prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, dodatkową wypłatę emerytalną, zniżkę na studia czy wyprawkę dla malucha, dla każdego pracownika, który został rodzicem.

– Stawiamy na otwarty dialog z naszymi pracownikami, wsłuchujemy się w ich potrzeby oraz nieustannie poszukujemy rozwiązań, które są pożądane na rynku pracy. To wszystko sprawia, że wielu pracowników latami rozwija swoją karierę zawodową właśnie w naszej organizacji. Ponad 70 proc. pracowników jest z nami dłużej niż 3 lata – podsumowuje Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Maxz 19.01.2021

  Bardzo dobra pensja jak na kasjera w Polskich realiach

 • . 19.01.2021

  4100 to jest max. Szeregowy pracownik na pelnym etacie obecnie ma 3000 + 500 dodatku. Inni maja jeszcze dodatek 400zl za duze miasto, wiec maja 3900 na pelnym. Wiec podwyzka w tym roku wyniesie tylko 200zl brutto. Smiech na sali!!! A DYREKTORZY MARKETOW MAJA NOWE BMW CO DWA LATA!!!

 • Piotr 19.01.2021

  Oczywiście brutto

 • Ona 19.01.2021

  Czyli 100 zl podwyżki 🤣🤣

 • Piotr 19.01.2021

  4100 to z-ca kierownika sklepu w Tesco zarabia🤣🤣🤣

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także