07.08.2018/11:08

Kaufland rozwija w sklepach koncept pieców do wypiekania kurczaków z rożna

Sieć Kaufland wprowadza w kolejnych marketach nowe piece do wypiekania kurczaków z rożna. Ostatnie pojawiły się w Iławie i Inowrocławiu. Piece funkcjonują od 2015 roku w ponad 60 wybranych marketach sieci Kaufland. Teraz rozwiązanie pojawi się w kolejnych 50 lokalizacjach w całej Polsce.

Jak podkreślają przedstawiciele sieci Kaufland, w związku z tym, że możliwość kupienia sprawdzonych produktów mięsnych wysokiej jakości budzi zainteresowanie klientów, firma w kolejnych swoich marketach uruchamia piece z rożnami. Dzięki temu w ofercie Kauflandu można będzie kupić połówkę oraz całego kurczaka z rożna.

Wyroby są pieczone w marketach, pakowane przez pracowników sklepów i układane na tackach. Dzięki przezroczystym pokrywkom klienci dokładnie widzą co kupują, mogą wybrać najbardziej odpowiadającą im sztukę. Opakowania pozwalają również zachować wyjątkową soczystość i aromat mięsa.

Sieć wprowadziła również specjalne regały, w których eksponowane są kurczaki. Temperatura utrzymuje się tam na poziomie ok. 65°C. Dzięki temu klient może kupić ciepły produkt, gotowy do spożycia. W trosce o najwyższą jakość i świeżość wyrobów po wypieku, kurczaki są eksponowane w regale maksymalnie przez 3 godziny. Po tym czasie są utylizowane.

W całej Europie Kaufland posiada około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci Kaufland został otwarty w 2001 roku. Dziś jest ich już ponad 200.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.