20.05.2020/12:53

Kaufland uruchomi platformę wspierającą lokalnych producentów żywności

Sieć Kaufland od lat współpracuje z dostawcami lokalnymi, dzięki czemu klienci mogą znaleźć na półkach sklepów ulubione produkty z danego regionu. Chcąc rozszerzyć asortyment o nowe artykuły i dać szansę na rozwój kolejnym producentom, 21 maja br. Kaufland startuje ze specjalną platformą internetową. Każdy lokalny wytwórca będzie mógł dzięki temu w łatwy sposób nawiązać kontakt z siecią, zgłosić swoje produkty i zainicjować współpracę.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • konsument nabiału 21.05.2020

  jeżeli Kaufland chce wspierać lokalnych producentów, to też niech wspiera tych dobrych. Niektóre produkty pod marką K-Classic, są obecnie produkowane przez inne podmioty niż kiedyś i niestety ich jakość poleciała makabrycznie w dół. Przykład prosty z brzegu. Mleko świeże w butelce 2% i 3,2%. Jeszcze nie tak dawno temu było ono produkowane przez Mlekpol - smak, zapach bajka. Obecnie mleka K-Classic nie da się pić. Ono śmierdzi. Wykładnikiem jakości nabiału jest dla mnie mój kot. Poprzednie mleko chętnie pił, obecnego K-Classic, nie bierze do ust, dziwne? Sytuacja jest dla mnie tym bardziej dziwna, że dla bratniego Lidla (ta sama grupa handlowa co Kaufland), mleko świeże w butelce nadal dostarcza Mlekpol...

 • kawosz 21.05.2020

  Ubolewam,że nie mogę kupić kawy Pedros, kiedys była w Kauflandzie i od dłuższego czasu jest niedostępna. Taka sieć a nie ma ważnych produktów , trochę klapa!

 • klient Kauflandu 20.05.2020

  Kiedy w Kauflandzie pojawi się na półkach SEREK typu WŁOSKIEGO "CAPRI"? Nie chcę kupować jakiejś marki K-Classic, chcę kupić z powrotem markowy produkt!!!

 • klient 20.05.2020

  Jako klient, mam nadzieję, że Kaufland pójdzie o krok dalej (coś na wzór biedronki, ale w o wiele większej skali) w wspieraniu lokalnych wytwórców po przez dostępność ich produktów w całym kraju np. w danym tygodniu w ramach akcji promocyjnej produkty producent X z danego regionu Polski, można dostać we wszystkich Kauflandach.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.