17.10.2016/22:30

Kaufland wprowadza linię produktów dla wegetarian

Kaufland wprowadził na rynek gamę produktów wegetariańskich i wegańskich. Produkty są dostępne w ponad 650 sklepach operatora w Niemczech. Sieć chce skorzystać na dynamicznie rosnącym rynku wyrobów skierowanych do wegetarian oraz konsumentów ukierunkowanych na trend health and wellness.

W sklepach Kaufland dostępna jest cała gama produktów wegetariańskich i wegańskich pod marką własną K-take, są to m.in. produkty do smarowania, napoje, tofu, czy dania gotowe.

Warto przypomnieć, że Kaufland systematycznie wprowadza nowe linie produktowe pod marką własną, są wśród nich takie kategorie jak: Kaufland K-Bio (produkty naturalne / organiczne), K-Classic (produkty nastawione na niską cene), K-Classic Lactose Free (produkty bez laktozy) i K-Classic Baby (produkty dla dzieci).

Należy podkreślić, że większość z tych produktów (np. dla dzieci, bez laktozy, czy K-Classic) jest dostępna także w ponad 200 sklepach niemieckiej sieci w Polsce. Tym samym można się spodziewać, że już wkrótce do placówek firmy na polskim rynku trafią również wyroby marki własne K-take.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.