03.01.2019/09:50

Kaufland wprowadza markę własną odzieży sportowej Newletics

Sieć Kaufland wprowadziła w czwartek 3 stycznia do swojej oferty w kilku krajach - w tym w Polsce - nową markę własną Newletics, w ramach której sprzedawana będzie odzież sportowa oraz artykuły i przyrządy do ćwiczeń.

W ofercie Newletics polscy klienci znajdą m.in. t-shirty, spodnie dresowe, skarpety, buty sportowe i biustonosz sportowy, ale także pas na kręgosłup, stabilizator na kolano, bandaże sportowe, zestaw hantlu czy poduszkę do ćwiczeń. Kaufland w ramach nowej marki własnej zaoferuje też matę do ćwiczeń i wagę analityczną.

- Newletics jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy wiele oczekują, dają z siebie wszystko, ale nie chcą płacić zbyt wysokich cen - tłumaczy sieć.

Kaufland chwali się, że większość jego tekstyliów posiada certyfikaty GOTS i OEKO-TEX STANDARD 100, jest wytworzona z bio-bawełny, oraz wykorzystuje innowacyjną technologię Bionic Finish, "zapewniającą tekstyliom hydrofobowy charakter oraz odporność na brud". Dzięki gęstym splotom i hydrofobowemu charakterowi polimerów, krople wody spływać mają po powierzchni tkaniny, która pozostaje sucha i lekka.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.