08.09.2016/07:17

Kaufland z wielkim konkursem dla klientów

Od 18 sierpnia klienci sklepów Kaufland mogą brać udział w wielkim konkursie zorganizowanym przez sieć z okazji 15 lat w Polsce. Do wygrania jest 10 samochodów Audi A3.

W trakcie trwania konkursu należy zrobić zakupy w jednym z marketów Kaufland na jednorazową kwotę nie mniejszą niż 50 zł. Następnie trzeba zarejestrować paragon na stronie  kaufland15lat.pl i wykonać zadanie konkursowe, które polega na jak najbardziej kreatywnym dokończeniu zdania: „Lubię robić zakupy w marketach Kaufland, ponieważ…”.

Konkurs podzielony jest na 10 tygodniowych etapów i zakończy się 26 października. W każdym etapie do wygrania jest samochód Audi A3.

W każdym tygodniu można wziąć udział w konkursie wielokrotnie, rejestrując więcej niż jeden paragon za minimum 50 zł. Zwiększa się w ten sposób szansę na wygraną.

W całej Europie sieć Kaufland ma około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci Kaufland został otwarty w 2001 roku. Dziś jest ich już ponad 200.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.