14.05.2020/10:58

Kaufland zastępuje Tesco i otwiera trzy sklepy jednego dnia

14 maja br. Kaufland otworzył swoje sklepy w trzech kolejnych lokalizacjach, w których dotychczas mieściło się Tesco. Klienci mogą liczyć na duży wybór produktów, a także atrakcyjne oferty i promocje.

Kaufland nie zwalnia zapowiadanego tempa ekspansji. Dzisiaj sieć powiększyła się o trzy kolejne markety – w Warszawie przy ul. Fieldorfa, we Wrocławiu przy ul. Długiej i w Lublinie przy ul. Orkana. Dzięki temu Kaufland w Polsce liczy już 223 placówki. Wszystkie sklepy znajdują się w miejscach dotychczas zajmowanych przez Tesco, podobnie jak otwarte w marcu i lutym markety w Ostrołęce w Galerii Bursztynowej, w Gdańsku w Galerii Chełm, w Krakowie przy ul. Wielickiej i w Warszawie przy ul. Stalowej.

Nowo otwarte sklepy przeszły modernizacje i został dostosowane do konceptu znanego z innych obiektów Kaufland. Dla przykładu − by ułatwić klientom zakupy, alejki z poszczególnymi kategoriami produktów oznaczono ikonami spójnymi z gazetką promocyjną. Ponadto osoby dokonujące zakupów będę mogły korzystać z sieci Wi-Fi.

Na klientów nowych sklepów Kauflandu już od dzisiaj czeka szeroka oferta obejmująca kilkanaście tysięcy artykułów, w tym artykułów świeżych – m.in. owoców, warzyw oraz produktów z lady obsługowej, gdzie klienci mogą kupić mięso, sery czy wędliny. W marketach dostępne są także liczne produkty regionalne oraz produkty marek własnych sieci, np. K-Classic.

W całej Europie Kaufland ma około 1200 sklepów i zatrudnia niemal 150 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 223 markety i zatrudnia ok. 16 000 pracowników.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • m92 08.06.2020

    Niech przejmą Tesco przy metrze Kabaty albo na Czerskiej, bo teraz południowa część lewobrzeżnej Warszawy to pustynia całkowicie pozbawiona Kauflandów.

  • Laura 14.05.2020

    Nie wiem, czy to dobrze czy źle dla najemców? Pasaże Tesco są dramatyczne

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.