27.11.2018/11:36

KFC ma Polsce już 250 restauracji i rozdaje darmowe kubełki KFC

W Galerii Libero przy ul. Kościuszki 229 w Katowicach ruszył 250 lokal sieci KFC. Z tej okazji w środę 28 listopada popularna sieciówka rozda klientom 250 darmowych kubełków KFC. To największa akcja promocyjna firmy w Polsce.

Goście KFC na hasło „Prawdziwy kurczak, prawdziwy smak” będą mogli odebrać darmowy kubełek KFC. Akcja rozpocznie się 28 listopada o godzinie 10 we wszystkich restauracjach KFC w całej Polsce. W każdej z nich czekać będzie po 250 promocyjnych kubełków. Łącznie firma przygotowała ich 62 500.
To największa tego typu akcja zorganizowana przez sieć restauracji KFC na terenie naszego kraju.

Promocja trwa do wyczerpania puli darmowych kubełków.

W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, w której portfelu znajdują się też takie marki jak Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem sieci premium burgerów Bacoa, marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Spółka zarządza ponad 1800 restauracjami z segmentu restauracji szybkiej obsługi i restauracji z obsługą kelnerską w 18 krajach.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • GodLord 29.11.2018

    Fajnie, ale mam nocki i nie chciało mi się wcześnie wstawać i zasuwac do kfc :p

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.