16.11.2018/14:17

Klienci Biedronki odebrali już 6 mln Słodziaków

W ręce klientów Biedronki do połowy listopada trafiło już ponad 6 mln Słodziaków - poinformowała firma. Najpopularniejszym pluszakiem okazał się zając Zuzia. Na drugim miejscu podium znalazł się lis Lucek, o włos wyprzedzając sowę Zosię.

Hitem rynkowym zostały też książki opowiadające o przygodach Gangu Słodziaków. Łącznie w domach klientów jest już ponad 700 tys. egzemplarzy obu ich części. Biedronka już dwukrotnie zlecała dodruk egzemplarzy. Dyskontowa sieć kontynuuje rozdawanie maskotek i książek do 2 grudnia br., a dla osób, które nie zdążą w tym czasie odebrać pluszaka, szykuje dodatkowe dostawy w kolejnych tygodniach.

- Aktualnie nasza akcja zbliża się ku końcowi. Do 18 listopada można zbierać naklejki, a do 2 grudnia odbierać maskotki. W związku z dużym zainteresowaniem Słodziakami, w najbliższych dniach będziemy wydawać ostatnie maskotki. Jednak chcąc sprawić przyjemność jak największej grupie klientów, już zaplanowaliśmy dodatkowe dostawy pluszaków, które trafią do sklepów w najbliższych tygodniach – mówi Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

Akcji „Gang Słodziaków”, rozpoczętej 27 sierpnia br., towarzyszą również piosenki i wieczorynki czytane przez znanych aktorów. W sumie na YouTubie filmiki poświęcone Gangowi Słodziaków obejrzano już ponad 25 milionów razy. Najpopularniejszą okazała się piosenka „Co u Słodziaków”, którą wyświetlono ponad 8,9 mln razy.

Dodaj komentarz

3 komentarze

 • tołdi 19.11.2018

  Boshe, jaki ten naród głupi, dla paru pluszaków wart kilka złotych są w stanie wydać kupę kasy. Niektórzy nawet kradną naklejki, aby mieć pluszaka. I pomyśleć, że tacy ludzie maja prawo głosu w wyborach.

 • HK 19.11.2018

  No to się znowu Chińczycy obłowili. Ładny zysk dla producenta. Podejrzewam, że Biedronka kupiła je bez pośrednika. Jakby przez jakąś firmę z Polski, to by się chociaż polski pośrednik wzbogacił. Cały Naród (polski i nie tylko) buduje... potęgę Chin. A potem się dziwi, że u nas płace niskie.

 • Jaca 18.11.2018

  A na Aliexpress słodziaki już za 2 dolary z darmową przesyłką:)

  Ehhh kiedy ten naród się obudzi !

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.