20.08.2018/17:18

Kolejna kawiarnia Green Caffè Nero z lepiej zabezpieczoną witryną chłodzącą

64. kawiarnia Green Caffè Nero mieści się na ulicy Świętokrzyskiej róg Wareckiej. Lokal wyróżnia się na tle innych lokali sieci zarówno pod względem designu, jak i nowych pozycji w menu. Ważną zmianą jest nowy rodzaj witryny chłodzącej.

Pod względem wystroju lokal nawiązuje do tradycji najlepszych madryckich, i polskich, kawiarni z początku XX wieku. Goście mają do dyspozycji rozszerzone menu, w którym znalazły się m.in. bezy, domowe tarty owocowe czy bagietki.

Ważną zmianą jest również zamknięta witryna chłodząca wykonana z zespolonego podwójnego szkła hartowanego, zapewniająca ochronę serwowanych produktów słonych (kanapek i quiche’y) oraz ciast. Temperatura w witrynie została ustawiona tak, aby zapewnić najbardziej optymalne warunki ich przechowywania. Podobne witryny chłodzące zastosowano już w 15 innych warszawskich lokalach, a do końca października br. planowane jest wprowadzenie ich we wszystkich kawiarniach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

To pokłosie masowego zatrucia salmonellą, do którego doszło na początku maja br. Według Sanepidu zachorowały 162 osoby, zaś 7000 było narażonych na zatrucie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.