28.01.2020/16:29

Kolejne sklepy przyłączają się do sieci Top Market

Polska Grupa Supermarketów kontynuuje proces rozbudowy sieci sklepów franczyzowych Top Market. Po tym, jak na początku stycznia br. pozyskała 57 nowych placówek, w tym tygodniu otrzymała potwierdzenie od kolejnych 7 punktów o wejściu w szeregi sieci.

Nowe placówki sieci Top Market znajdują się w Kobyłce, Kozienicach, Radzyminie, Szaflarach oraz Wołominie. Wszystkie sklepy zaopatrzone zostaną w nową identyfikację wizualną Top Market, zaprezentowaną pod koniec 2019 roku.

W 2020 PGS chce rosnąc poprzez rozwój organiczny. Prowadzi jednocześnie program partnerski, zachęcając przedsiębiorców działających wcześniej pod innymi szyldami do współpracy. Do końca roku sieć ma urosnąć do 700 placówek.

PGS od kilku lat wypracował model współpracy z partnerami – przedsiębiorcami prowadzącymi sklepy – pozwalający na elastyczne dopasowanie do regionalnej specyfiki oraz oczekiwań klientów. PGS wspiera właścicieli sklepów w zakresie marketingu, negocjacji cenowych z producentami (zaopatrzenie większości sklepów pochodzi z magazynu centralnego PGS), przy zachowaniu swobody dla franczyzobiorcy przez realizacji zakupów towarów ze źródeł własnych.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • lee 05.02.2020

    BRAWO

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.