20.02.2017/12:58

Kolejny dyskont Lidl w Bydgoszczy

23 lutego otwarty zostanie nowy sklep sieci Lidl w Bydgoszczy. Placówka mieści się przy ul. Nakielskiej. Będzie zatrudniać ok. 25 osób. Obiekt jest wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Nowy sklep sieci Lidl w Bydgoszczy ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1350 mkw. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób.
– Cieszymy się, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Strategią naszej firmy jest zapewnienie klientom szerokiej oferty produktów wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach.  – zaprasza do placówki Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.
W placówce wykorzystano cały szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, zapewniających znaczne zwiększenie efektywności energetycznej obiektu. Są to m.in. urządzenia do odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych, rekuperatory ciepła w systemach wentylacji oraz gruntowe pompy ciepła.

Lidl Polska należy do międzynarodowej Grupy Lidl. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce jest ich ponad 600.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • AndaBanda 28.02.2017

    Lidl jak Lidl, ale już się nie mogę doczekać otwarcia Outlet Center, ma być gdzieś koło Ikrei? Byłam w Lublinie w OC, rewelacja!

  • investkom 20.02.2017

    Autor chyba pomylił remont z nowym otwarciem? Lidl przy ulicy Nakielskiej jest całkiem przebudowany, jednak to nie ma nic wspólnego z otwarciem nowej placówki!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.