24.08.2020/13:54

Kolejny Eurospar zamiast Piotra i Pawła. Tym razem to duży sklep w Gdańsku

Obok Uniwersytetu Gdańskiego sieć Spar otworzyła sklep o powierzchni powyżej 1000 mkw. Nowa placówka pod szyldem Eurospar powstała w wyniku procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł.

Nowy market Eurospar otwarto w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej. W sklepie zaistalowano specjalne kasy, przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Placówka umożliwia również zakupy z dowozem do domu. 

– Nasze sklepy z założenia mają być maksymalnie dopasowane do oczekiwań klientów w miejscu, w którym działają. Najważniejsze dla nas jest, by być blisko lokalnych społeczności. Taki model działania – przy wsparciu naszych partnerów detalicznych – wprowadzamy w całej Polsce. Dla klientów oznacza to szeroką ofertę produktów świeżych, atrakcyjne promocje – ale też możliwość zakupu wyrobów z regionu – od polskich, sprawdzonych producentów – powiedział Rob Philipson, członek zarządu Spar Group. 

Gdański sklep Spar to kolejny market, który w ostatnim czasie przeszedł rebranding. Docelowo szyld zmienią wszystkie sklepy Piotra i Pawła. Spółka Spar chce rozwijać sieć. Zakłada dysponowanie 400 sklepami w Polsce w ciągu pięciu lat.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Dostawca 25.08.2020

    Szkoda że nie płacą dostawcom jako sklepy własne a franczyza to nie my to są oddzielne podmioty gospodarcze

  • Maxi 24.08.2020

    Czyli drugi Eurospar na Grunwaldzkiej czy gdzieś jeszcze jest? Bo przy ikei jest Auchan.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także