01.08.2016/13:17

Kolporter zaczął sprzedawać bilety kolejowe i autobusowe

Bilety blisko 140 przewoźników – kolejowych, autokarowych i busowych – są dostępne od 1 sierpnia w sieci saloników i salonów prasowych Kolportera. To efekt umowy, którą spółka podpisała z firmą Teroplan, właścicielem portalu e-podróżnik.pl.

Serwis e-podróżnik.pl znajduje się w pierwszej piątce największych turystycznych serwisów internetowych w Polsce. Użytkownikom udostępnia  bilety blisko 140 przewoźników autobusowych i kolejowych, w tym od niedawna także na podróże na trasach międzynarodowych. Teraz będzie je można kupić również w salonikach prasowych Kolportera. Na początku nową ofertę udostępniono w 116 salonikach, zlokalizowanych na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i świętokrzyskiego. Docelowo – do końca roku – oferta ma być wprowadzona we wszystkich punktach sieci. Przedstawiciele Kolportera podkreślają, że to znaczący krok w rozwoju oferty saloników prasowych, a taka kooperacja, połączenie oferty e-commerce z tradycyjną siecią sprzedaży, jest nowatorska.
Sieć saloników i salonów prasowych Kolportera liczy obecnie 1050 punktów, oferuje blisko 700 produktów, rocznie obsługuje około 70 mln klientów. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.